Eureka serum regeneracyjne dla zniszczonych włosów!

Zdrowie / Uroda

Written by:

Farbujesz czy nie farbujesz nie ma znaczenia. Można nie farbować a i tak włosy mogą wyglądać tak jakby były po farbowaniu. Najważniejsze aby zacząć używać środki naturalne do włosów bez parabenów, silikonów i tej całej niepotrzebnej chemii. Jednym z takich właśnie kosmetyków jest Eureka.

Dopiero teraz mogę z czystym sumieniem po wielu osobistych testach wykonanych na swojej własnej osobie stwierdzić…  Istnieje jednak taka nasza rodowita firma która wytwarza pianki regeneracyjne na bazie bursztynu! Zamykają łuskę włosa! Włos gołym okiem wygląda tak jakby był nie uszkodzony. A gdy nie chcemy myć tak często włosów aby ich nie wysuszać możemy zastosować suchy szampon z tej samej firmy. Pachnie przepięknie. A włosy wyglądają tak jakby przed chwilą zostały umyte.

Podczas używania tych kosmetyków można powtarzać mycie przy przetłuszczających się włosach nawet co cztery dni. Genialne rozwiązanie dla wszystkich którzy mają problemy z brakiem czasu. Mają bardzo długie włosy i chcą dalej zapuszczać.

Aha nie zapominajcie o dożywianiu włosów od środka minerałami i witaminami bo to podstawa zdrowego włosa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *